Česká verze English version Wersja polska Руская версия
Základní informace | Aktuality | Obuv | Oděvy | Ostatní | Graphtec | Algotex | Další informace | Zákaznický servis | Kontakt | Užitečné linky
a
- moderní plottery pro oděvní průmysl

Servis
Dovolujeme si Vám nabídnout servis na zařízení Algotex, včetně dodávek náhradních dílů.

Společnost ClassiCAD je autorizovaným poskytovatelem servisu plotterů Algotex.

Opravy zajišťujeme včetně dodání potřebných náhradních dílů. Servis starších typů, u kterých již nejsou dostupné náhradní díly, nemůžeme garantovat, uděláme však, co bude v našich silách.
Společnost ClassiCAD dodává plottery Algotex a je také autorizovaným poskytovatelem servisu na většinu typů plotterů ALGOTEX (StreamJET, WindJET, WaveJET, PowerJET, Smart HP, ProJET, PrimeJET). Opravy zajišťujeme včetně dodání potřebných náhradních dílů. Servis starších typů, u kterých již nejsou dostupné náhradní díly, nemůžeme garantovat, uděláme však, co bude v našich silách.


Podmínky poskytování servisu

Cena práce: 600,- Kč/hod (bez DPH)
Účtuje se každá započatá hodina. Pokud se nejedná o rutinní záležitost (podle seznamu), účtuje se k ceně zásahu 1 hodina na přípravu (zahrnuje např. shromažďování potřebných materiálů, konzultaci s technickou podporou v Itálii, ověřování na referenčním zařízení u nás apod.).

Cestovné: 10,- Kč/km (bez DPH)
Není-li možné dokončit servisní zásah v průběhu jednoho dne, budou klientovi účtovány také náklady na nocleh, případně další cestovní výlohy.

Materiál
Náhradní díly se účtují podle ceníku náhradních dílů. Ceny jsou uvedeny při odběru ve skladě (EXW Zlín). V případě zasílání bude k nim připočtena cena dopravy přepravní službou podle ceníku ClassiCAD.

Náhradní díly jsou poskytovány dvěma způsoby:
  a) formou dodávky nového dílu (za plnou cenu, vadný díl zůstává zákazníkovi)
  b) výměnnou formou (za 40-60% plné ceny + náklady na dopravu vadného dílu k výrobci, vadný díl se odebírá).

Některé součástky je možno nechat opravit u výrobce (za cca 15% plné ceny + dopravné, to ovšem znamená odstávku zařízení na dobu 4-6 týdnů). Spotřební materiál a některé náhradní díly (inkoust, filtry, plochý kabel) se dodávají pouze za plnou cenu.

Další ujednání
Zákazník uhradí náklady spojené s objednanou servisní návštěvou i v případě, pokud nemohl být servis úspěšně dokončen - např. je-li třeba objednat náhradní díly. Proto je vhodné dodat co nejpřesnější informace o typu plotteru a druhu závady, a podpořit je například fotografiemi nebo ukázkami chybné činnosti plotteru.  Software
       Hlavní stránka
       Systémy pro OBUV
       Systémy pro ODĚVY

  Řezací plottery
       Akční nabídka
       Deskové plottery
       Válcové plottery
       Servis
       Spotřební materiál

  Kreslicí plottery
       Oděvářské plottery
       Servis
       Spotřební materiál